| deea1919 a întrebat:

La blogger vreau sa pun gadgetul,, pagina`` si as vrea sa am mai multe pagini individuale, nu doar una. Cum pot face sa imi apara mai multe?
Asta e blogul meu http://animalutzee.blogspot.com/ si acolo unde scrie,, acasa``, langa ea vreau sa mai am o pagina. Cum pot face asta?
Dau fundita maree

Răspuns Câştigător
| Marly32 a răspuns:

Mai intai adaugi gadgetul si il salvezi. Dupaia te duci sus unde scrie postare noua[in dreapta sus]. Dupa ce ai intrat in pagina respectiva dai pe editati paginile si scrie undeva in stanga sus[nu sus de tot] pagina noua. Dai click si incepi sa creezi pagina.

fundita?