| BebeStrumff a întrebat:

M-am decis sa-mi iau un caine, as vrea sa creasca destul de mare. Vreau sa ma decid dintre un Saint Bernard si acest caine
: https://www.facebook.com/....../photo.php Nu stiu ce rasa este acesta alb.
Voi ce ati alege?

4 răspunsuri:
| lola_5690 a răspuns:

Eu iti recomand mai bine un saint-bernard, sunt foarte afectuosi, cand sunt mici sunt super scumpi, dar si cand cresc mari sunt superbiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Dacă ai curte, de ce nu oferi o șansă unui cățel de rasă comună? Sunt atâția abandonați... Te rog să te uiți puțin la cățelul meu (de fapt cățelușa) http://zinnaida.ro/2012/07/04/kory-1-catelusa-fmt-60/ Vezi că sunt vreo 5 episoade.

| Haidu_Arnold_1995 a răspuns:

Mi se pare ca este ciobanesc carpatin. Dar de ce nu incerti sa adopti un caine de rasa comun de la un adapost, ai face un caine mai fericit, si sunt multi foarte afectuosi si frumosi.

| huskyshusky a răspuns:

Incearca un ciobanesc de berna, terra nova, sau mastiff, saint bernandul au probleme cu saliva, saliveaza extrem de mult.