| NextGen a întrebat:

m-ar interese un aparat cu ultrasunete, dar as vrea sa alunge caini de mai mari dimensiuni, cum ar fi ciobanesc mioritic, german, carpatin... Oare acesta ii poate alunga? http://www.covera.ro/......-stop_355/
daca nu, as dori unul sa ii alunge si pe cei mari, ciobanesti daca exista, nu conteaza pretul, dau funda!

Răspuns Câştigător
| 夢想家兩次 a răspuns:

Sa stii ca nu sunt bune de nimic aparatele astea! Tata a luat un aparat cu ultrasunete si cainii nu il aud.ciudat este ca eu aud aparatul si ei nu! Noi il folosim ca sa alunge soarecii din magazie...

1 răspuns:
| viotedy a răspuns:

E vrajeala cu ultrasunetele.ia un electrosoc.nu se sperie chiar toti dar majoritatea, da.