| Mircinii2000 a întrebat:

Mai am si eu o intrebare legata de porcusorii de guineea.Este singur in cusca si l-am luat ieri.Si as vrea sa ma amuz cand face pop-corn si nu stiu cand face sau ce factori il determina sa faca! fundita

Răspuns Câştigător
| ChrisstinaXdddddddd a răspuns:

Face dar doar cand este fericit.
Nu incerca sa il "obligi" sa faca asta pentru ca isi va pierde increderea in tine, mai ales ca l-ai luat ieri. Asteapta si tu 1 saptamana-2 si o sa faca!

3 răspunsuri:
| klau95 a răspuns:

N-am inteles porcusoru de guineea face pop-corn?laughing

| PussicatDolls a răspuns:

Am şi eu porcuşor ♥
Poţi să dai tare cu uşa.O sa facă aşa, ciudat. laughing
Sau mai poţi să iei o pungă şi să o freci aşa între palme.
Orice indicaţii ai nevoie despre el, add stefymar97 şi îţi spun tot! ♥
Pupiciii!

| Mircinii2000 explică:

Nu,asa se nummeste cand sar ei