| b0om a întrebat:

Maine am meci [ de fotbal bine inteles]! Si am foarte mari emotii. si nu stiu cum sa scap de ele.happy va rog ajutati-ma dau funda!

5 răspunsuri:
| cess a răspuns:

O iesire cu baietii ar fi cea mai potrivita metoda sa scapi de emotii sau asculta melodiile care sti tu ca te binedispun, fa o plimbare in aer liber, uita-te la o comedie happy bafta multa

| Kidd_6010 a răspuns:

Asculta niste muzica, care sa te imbarbateze
Si e normal sa ai emotii mai ales daca esti debutanthappy

| NedelcuRemus a răspuns:

Pai nu mai avea emoti.Nu trebuie.Eu am 11 ani.Si eu mai am emotii dar zic nu trebuie.winking bafta!

| codry223 a răspuns:

Eu iti spun sa te gandesti la alt ceva de exemplu la copilul tau sau la familia ta

| DemonROW a răspuns:

Nu ai cum sa scapi de ele decat in timpu meciului... ele vor disparea incet incet