| stefangs a întrebat:

Mi-am cumparat o borasca testoasa nu e de florida are puncte albe pe cap! Intrebarea mea este urmatoarea cam cat creste ea acum are vreo 5cm.

Am auzit ca depinde de dimensiunea acvariului al meu este in lungime de 20 cm. Imi poate spune cineva cat creste? Si cam in cat timp? MULTUMESC FUNDAAA!

Răspuns Câştigător
| NicollNikkyKv a răspuns:

Pai mai exact de care e? e de uscat sau de apa? eu am de uscat si a mea cand a fost micuta avea 5 cm si acum are aproape 30 cm. verisoara mea are testoase de apa si le-a luat de cand aveau doar 5 cm si acum au 25 de cm. ..Nu depinde de dim acvariului. bineinteles ca, cand sunt asa micute au un acvariu pentru marimea lor dar cand sunt mari il schimbti pentru ca nu se vor putea dezvolta normal.

1 răspuns:
| MEIALI a răspuns:

Testoasa vecinei mele a crescut cat un disc normal de calculator