| Gabriel_Cristi_1996 a întrebat:

mi-am luat un papagal perus de 3 zile si cand pot sa il scot afara din cusca dupa cat timp astept raspuns!

Răspuns Câştigător
| veronique122003 a răspuns:

Buna! Pai depinde de papagal cat de repede se acomodeaza. Cel mai bine ar fi intr-o luna.

1 răspuns:
| TeoLollipop a răspuns:

Poţi să îl scoţi într-o saptamana daca se acomodeaza, dar nu il scoate cu forta, eventual lasa usa de la cusca deschisa, si incearca sa te imprietenesti cu eu, dai mancare din mana, vorbeste cu el si trebuie sa aiba jucarii in cusca, mai ales un leagan. Mult noroc! happy