| UserNecunoscut112 a întrebat:

Salut TPU Motanul meu a venit acasă cu partea dreapta a fălcii foarte umflata vr sa zic ca el pleacă pe afara și doarme pe afara mai mereu Oare de la ce are falca umflata? Va rog sunt îngrijorat

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Poate sa batut cu alt motan, ce varsta are motanul si este de rasă sau maidanez? Dul la medic sa il consulte sa i dea tratament.

| anonimg a răspuns:

Trebuie să mergi cu el la un medic veterinar.

| Madaxo97 a răspuns:

Poate l-a înțepat vreo insecta, sau are infecție la vreo măsea.

| TimberWolf a răspuns (pentru Madaxo97):

Are pe dracu, a baut la carciuma din sat dupa care s-a luat la bataie cu alti motani si i-a umflat vreunu falca.

| Madaxo97 a răspuns (pentru TimberWolf):

laughing posibil, mai știi

| aizen0567 a răspuns:

Salut s-ar putea sa fi fost înțepat de o albina dar du te la veterinar a mai fost o persoană aici care a avut probleme cu câinele și nu s-a dus la timp cu el apoi...