| Ia_Nami_1994 a întrebat:

Motanul prietenei mele, Felix a fugit de 2 saptamani bune de acasa si nu se mai intoarce. Ii lipseste foarte mult si imi doresc sa o pot ajuta. Am nevoie sa un site pe care se pot publica anunturi gratuite despre animale pierdute. Valabile pentru Galati. Ma puteti ajuta? Dau Funda.

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sarut mina! Nu ai nevoie de siteuri, pui in toate statiile de autobuz tramvaie, poza pisoiului si numarul de telefon, si daca il gaseste cineva sa te sune, dar trebuie sa plătesti o mică recompensă găsitorului. Succes.