| NinjaPinguin96 a întrebat:

pe la cate luni ar trebui sa scot un pui de amstaff? mersi anticipat xD

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Din buzunar, de unde sa-l scoti?

| anneAlb a răspuns:

4-5

| Talmacel_Alexia_1999 a răspuns:

Daca te referi sa il scoti din casa atunci pe la vârsta de 3-4 săptămâni dupa ce face ochisori si merge dar nu trebuie timut mult afara ca o sa ii fie frig.
Si daca te referi sa il scoti la plimbare cu lesa atunci pe la vârsta de 3-4 luni.Ca este micut sub varsta asta si trebuie tinut la caldura.

Hmm... daca catelusul care îl ai are 1-2 sau sub 1-2 luni atunci ai putea sa il scoti afara pe la sfârșitul iernii sau când este cald afara si de scos cu lesa poti sa il scoti c-am Putin mai încolo de începutul primăverii.

Sper ca la asta te refereai!
Succes cu catelusul!

Funda? big grin