| ClownFish a întrebat:

Spuneti-mi va rog cat mai multe despre pechinezul imperial. Puteti adauga si imagini.
fundita!happy

Răspuns Câştigător
| Joannaa a răspuns:

Buna uite aici un site perfect pentru tine;) http://caini-de-rasa.ro/despre-rasa/Pechinez_Imperial-123.html

2 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna searahappy as putea sa iti vorbesc despre pechinez pana maine si tot nu as terminastraight face este o rasa de catel care te face sa ii iubesti si sa devii dependenta de eistraight face poza din avatarul meu este dovada, dar din pacate nu il mai amcrying pentru ca un idiot la calcatstraight face nu pot sa ma exprim in cuvinte cat de inteligent, si iubitor era cu mine, imi era devotat, nu manca fara mine nimic, nu lua de la nimeni nimic daca nu eram eu, daca plecam de acasa fara sa il iau plangea si nu manca absolut nimic, as vb despre el o zi, doua, dar ai sa zici ca am luat-o razna, dar crede-ma ca asa ma simtsad am cautat sa imi alin durerea luindu-mi un alt catel, dar nu am gasit culoarea lui si nici imperial, deci nu se compara... daca ai s-au vrei sa iti cumperi sa stii ca e o alegere bunalove strucklove struck din pacate eu nu am posibilitate sa imi cumpar un altu, cu toate ca imi doresc enormsad o seara buna

| ClownFish explică:

@caramela am si eu un pechinez imperial si...la fel sunt dependenta de el.
P.S. sunt sigura ca ai plans foarte mult cand l-ai pierdut sad