| AndraaAnd a întrebat:

Stie cineva cat costa un pui de Bichon Bolonese?

7 răspunsuri:
| ioana100 a răspuns:

Bichonii bolognese sunt foarte rari in Romania, exista doar o canisa specializata si foarta serioasa in tara, o poti cauta printr-o simpla cautare pe Google, ti-as trimite linkul, dar nu vreau sa para ca fac publicitate.Pretul,nu stiu exact,iti recomand sa il cumperi cu pedigree,fiind destul de putine exemplare pure in Rom.,risti sa cumperi un metis! Pretul unui caine, cu toate actele in regula, pedigree tip A, variaza, ajunge la 300-600e sau chiar mai mult daca apartine unei linii foarte bune!

| AlbaAura a răspuns:

La cabinetele veterinare gasesti fel de fel de anunturi si poti negocia pretul.Chiar ieri, o colega si-a luat un bichon de 2 luni cu 15o euro.Cu vaccinuri, deparazitari si toate ok.Incearca.Bafta!

| AndraaAnd explică (pentru AlbaAura):

Ce bichon era?

| AlbaAura a răspuns (pentru AndraaAnd):

Bison bolonese de doua luni

| aldaren a răspuns:

Preturi intre 600 si 800 ron. Detalii aici: http://catei-pisici.blogspot.ro/search/label/Bichon%20bolognese

| unwestie a răspuns:

Cu pedigree, carnet de sanatate +/- cip trebuie sa treaca de 800 de lei, altfel e putin probabil sa fie ok exemplarul...

| unwestie a răspuns:

Am uitat sa mai scriu si cu pasaport tip european