| NoNaamexD a întrebat:

Stie cineva cum se numeste melodia care incepe cu : izzy cool, izzy cool ...Sau ceva de genul nu stiu sigur si dupaceea nu-mi mai amintesc ce urmeaza. Fundita kiss

Răspuns Câştigător
| Oxanna a răspuns:

Sigur nu e easy come easy go that`s just how you live OH! take take take it all but you never give...

Bruno Mars-Grenade?

4 răspunsuri:
| ninaelenadobrev a răspuns:

Ori the blackeyedpeas-i gotta felling or o piesa de lui bruno mars

| Iiiiioana a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=SR6iYWJxHqs cred ca e bruno mars-grenade
sau:http://www.youtube.com/watch?v=-ct75tsIIIY si mai incolo zice si ce ai zis tu ca ai auzit :D

| GaBrYeLa18 a răspuns:

Buna! eu cred ca melodia despre care vb tu o canta Bruno Mars si se numeste Grenade. Sper sa-ti fi fost de folos si asta sa fi fost melodia!

| Oana_4575 a răspuns:

Bruno mars-grenade