| cRaNs1MoRe a întrebat:

Salut utilizatori TPU! Doresc sa imi achizitionez un hamster si caut cu disperare un site am caut cred ca pe vreo 15site-uri si nu gasesc cum vreau eu.Eu nu stau la oras si de aceea tot caut pe net.Sunt dintr-o comuna din Calarasi, dar daca vreti puteti pune site-uri si din Ialomita sau Lehliu-Gara.Dau funda celui care imi spune un nu neaparat de hamster, dar care sa contina.Mentionez ca am incercat urmatoarele site-uri, dar nu le mai stiu chiar pe toate:Mercador, Okazii, Tocmai.ro,Magazin-De-Hamsteri,aaz,olx,publi24,animale.ro ,etc...

Dau funda cu cea mai mare placere!

PS: Pune-ti mai multe site-uri pentru ca daca puneti 2-3 probabil ca le-am mai folosit.

Răspuns Câştigător
| ionutcumasina a răspuns:

Mercador publitim si tocmai.ro

1 răspuns: