| TeFlegmez a întrebat:

Salut.Va rog ajutati-ma.Am o pisica birmaneza, in varsta de 12ani. Ieri ma jucam cu ea. am plecat la masa 5minute, iar cand m-am intors am gasit-o in pat, incremenita. mai respira, avea ochii deschisi, dar nu se poate misca. am mers la veterinar, i-am facut radiografii, nu are nimic. nu stiu ce sa fac si o iubesc foarte mult. ce ii pot face?

Răspuns Câştigător
| madyna22 a răspuns:

Poate ca a intrat intr-o stare de soc. Ceva trebuie sa se fi intamplat de brusc a ramas asa.Mai bine te-ai duce cu ea la un specialist.Ea este si batrana, am citit asta pe un site in care zicea ca specialistii considera ca o pisica dupa ce trece de varsta de 10 ani este batrana. sper sa isi revina..mult norocwinking

1 răspuns:
| AnaSuricata a răspuns:

Poate ca a intrat intr-o stare de soc nemaivazandu-te pe tine.Consulta un specialist.