| anonim_4396 a întrebat:

va rog ajutati-ma urgent! am ajuns la culmea disperarii! imi doresc un catelus beagle foarte mult, mereu mi-am dorit, dar mereu mi-am ratat ocazia.parintii spun ca este foarte scump.eu stau in Ploiesti, stie cineva un petshop din Ploiesti sau din Bucuresti unde sa nu fie mai mult de 4-5 mil.sau este cineva din Bucuresti sau pLoiesti daca e care sa aiba pui de beagle(de preferat nu metis)daca ati putea sa imidati ar fi minunat.am incercat pe situl acela cu doptii caini, toti beagle frumosi au fost dati, au mai ramas doi metisi din ianuarie, care acum au vreo 7 luni si unul de 4ani.pls,help me

2 răspunsuri:
| sufletzel a răspuns:

Pai si daca iei metis ce are? Crezi ca nu te vor ma place cei din gasca daca nu ai caine de firma si e putin ''la mana a doua''?

| Laura a răspuns:

Cauta pe net.gasesti oameni care si dau spre adoptie tongue