| InstinctPr3ciS a întrebat:

Salut,
Va rog sa ma ajutati cu niste sfaturi de care am foarte mare nevoie.
Doresc sa imi cumpar un caine rasa Cane Corso, stau la apartament (este destul de spatios), cu parinti nu sunt probleme, cainele am fost l-am vazut are deja 2 luni, in ultimul timp mi-am dorit foarte mult un caine, dupa ce a murit fostul meu campion un caine din rasa Boxer, dar acum nu stiu ce se intampla dar nu mai sunt asa hotarat sa iau un caine, vreau dar nu vreau cam asta se intampla.
Nu stiu ce sa fac, sa il cumpar sau sa nu il cumpar.
Posibilitati pentru intretinere am, nu se pune problema la nimic, doar ca nu stiu ce sa fac, pana acum cateva zile imi doream foarte mult dabia asteptam acum nu stiu ce sa fac... acum ma cam indoiesc, simt ba ca nu sunt pregatit, ba ca imi va fi greu... dar cand ma gandesc la partile frumoase ma razgandesc la loc.
Voi ce ma sfatuiti sa fac?
(Fara recomandari gen : Cumparati rasa... )
Deci?
Voi ce ma sfatuiti sa fac?

1 răspuns:
| DanAndreeaIoana a răspuns:

Pai,daca tu crezi ca nu-l vrei apoi iar te razgandesti ar fi bine sa til iei pentru ca dupa vei vedea ca o sa-ti placa si il vei iubi mult si eu am trecut prin asta si acum catelul care mi l-au luat ai mei, parca e o parte din inima mea o sa vezi o sa te bucuri daca ti-l iei.Deaci cumparaul si vei vedea. Funda! big grin