| FakeJoker a întrebat:

Salutare, as vrea sa ma apuc de vapat, fac asta cand ies pe afara cu un prieten, are el un aparat, dar as vrea sa-mi iau si eu unul, daca aveti anumite recomandari, ma intereseaza mai mult ca aparatul sa fie de calitate. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Tomboygirl a răspuns:

Salut! Mă apucasem și eu de vapat acum 4 luni și mi-am achiziționat țigara electronică Eleaf Ijust S 3000 mph de pe eMAG cu doar 200 RON
https://m.emag.ro/search/Eleaf%20Ijust%20s
Pot spune că am fost foarte mulțumită, are bateria de 3000 mAh te poate ține chiar și două zile (depinde de cât de des vapezi pe zi) îți dă în cutie și două atomizoare de rezervă și este destul de ieftină având în vedere puterea bateriei și volumul foarte mare de aburi.
Mi-am achiziționat și elichidele tot de pe eMAG doar să ai grijă ce concentrație alegi că eu am ales una prea mare dar nu i-am mai sunat ca să schimb cu altele...
Comanda mi-a ajuns a doua zi după ce am plasat-o a fost totul ok
Înainte să-mi cumpăr țigara am văzut review-ul ăsta pe YouTube
https://youtu.be/KtBcw8oh_UY

Kitul este exact ca în videoclip! Sper că ți-am fost de ajutor