| Lapusneanu a întrebat:

cum/cu ce se tund iepurii de angora? Aveti idee unde se poate vinde lâna sau cum se prelucreaza?

1 răspuns:
| Lemon88 a răspuns:

Buna, incearca cu o foarfeca de trandafiri si sper ca iepuri sunt in viata, scuze dar am si o iepurica si nu as vrea sa vad cineva rau cu iepuri sau animalele inocente fara aparare, dacaa vrei sa o vinzi incearca pe olx sau tocmai.ro sau site-uri din astea pune anunt sau lipestele pe ziduri, in scari sunt sigura ca o sa gasesti pe cineva. bafta.