| danbnz a întrebat:

Salutare!
Pentru cei pasionati de fotografie... cu ce va curatati lentilele de la obiective?
Folosesc un air blower si servetele umede pentru ochelari de care nu sunt prea multumit...

3 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Încearcă sa folosești același principiu ca atunci când ștergi geamurile: soluție de curățat + hârtie.

| ChristianKalman a răspuns:

Ce șervețele folosești? Cele din Lidl sunt foarte bune, eu de obieci iau o substanță de la F64.

| danbnz explică (pentru ChristianKalman):

W5 din Lidl.
Ce mă nemulţumeşte e că ştergând amprentele rămân dâre... le-am scos odată cu o microfibră pe uscat dar nu aş repeta figura.