| SashaS a întrebat:

Salutare prieteni!
In aceasta seara, catelul meu a tusit si a lins pe jos. Nu imi e frica deoarece i se intampla asta mai mereu. Doar ca nu prea stiu ce sa ii fac?! A mers la plimbare in curte, a mancat iarba dar tot tuseste. In oras nu sunt cabinete deschise acum.
Din situatiile trecute stiu ca ii merge cu niste ranitidina ca sa nu o doara burtica. Acum nu prea stiu ce sa-i fac.
Ajutati-ma! :* Fundita!

1 răspuns:
| sweetys a răspuns:

A mancat ceva ce nu poate sa digere, asa ca incearca sa-l elimine altfel(adica sa verse).