| Larisa211 a întrebat:

Am primit o catzelusha ciobanesc german si nu stiu ce nume sa-i pun.

Deci, dati pls mai multe nume ca sa am de unde alege

Pls fara nume gen: Pufi, Rufi, Azorel, Labus, Lupu, Rex si alte alea pe-acolo, etc. Multumesc Anticipat.

Ps: pls nu copiati de pe alte site-uri.

6 răspunsuri:
| RoxanaDenisa a răspuns:

Lupa (asa o cheama pe catelusa mea si e tot ciobanesc german). Acest nume pur si simplu denumeste numele rasel. Pentru ca ciobanescul german este o varianta a cainelui lup.
Sau poti pune alte nume: Sara, Beki, Afra, Aisha...

| Nessie a răspuns:

Bleky, Fiona, Jolie, Cami, Sally, Sophy.

| teo102 a răspuns:

Rita

| Motanul239 a răspuns:

Incearca ceva de genul Linda, Ema..stiu par nume de oameni dar am vazut multi care pun nume de genul asta. sper ca te-am ajutat.

| sweetmada a răspuns:

Bonnie, Lizzy, Winnie, Linda, Lady, Bella