| ovidiu13b a întrebat:

.. SARBATORI FERICITE!

Acum am o intrebare. mai mult rugaminte -De ceva timp am o singura dorinta - de a avea un catelus, bulldog francez. Nu-mi permit unul asa ca am cautat pe google.ro poate da cineva inspre adoptie, sunt foarte, foarte multe anunturi. numai ca sunt toti luati sau prin alte orase. Intrebarea mea este - Exista vreo persoana care imi poate oferi un Bulldog francez in adoptie. asa drept cadou de Craciun? sad
P.S : Precizez ca sunt din orasul Galati.

3 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Buna!
Te felicit si ma bucur ca vrei sa adopti unul, e mult mai bine asa! Pferi unul catelus cu mai putin noroc o familie!
Ai incercat pe http://www.adoptiicaini.ro/?
Bafta si Craciun fericit!

| ovidiu13b explică (pentru introduaicinumele):

Nu m-a ajutat site-ul. nu am gasit bulldog francez pe acel site sad multumesc oricum ca ai incercat. p.s: nu am gasit la Galati. voi incerca si alte orase apropiate

| ovidiu13b explică:

Multumesc, am sa incerc site-ul.