| K3nzoRRR a întrebat:

Sunt clasa a VII-a si la scoala am un PANOU de acesta in care se pun tot felul de afisuri ( stiti voi ).
Si poate imi spuneti ce sa pun dati-mi o idee de clasa a 7-a ca sa stiu ce sa pun.
Funda carui care este ceva interesant, etc.
Bafta.

Răspuns Câştigător
| fungirl12345 a răspuns:

Depinde...la ce materie vrei/iti place sau chestii din astea

3 răspunsuri:
| deeamaria a răspuns:

Pai poti desena, multe animale si in spatele cadrului o padure, aceste desene de genul asta sunt cele mai apreciate. Funda?

| K3nzoRRR explică:

Scuzati-ma dar nu mi-a placut unele din aceste raspunsuri, orarul il am pus, regulamentul intern il am pus.
Deci o sa o reluam.
1.,, fungirl12345 '' am deja puse ariile ale triunghiului, etc.
2.,, sNare '' am pus regulamentul, si am pus ceva educativ de ex. ziua copiilor de drepturi 20 noiembrie.
3.,, deeamaria'' nu imi spune mie sa desenez ca nu sunt la clasa I si numai cersii,, FUNDA''.
Multumesc frumos mai astept raspunsuri.
PS: Nimeni nu are funda, nimeni castigator ( WIN ).

| sNare a răspuns:

Orarul..regulamentul..oricum nu se uita nimeni pe panourile alea daca ar fi sa pui ceva educativ. Daca ai navetisti in clasa sau scoala poti pune rutele autobuzelor.