| eVokes a întrebat:

Salutare tuturor!

As dori sa adopt un catel, sunt din judetul Suceava, am aproape 18 ani, deci inca locuiesc cu parintii, care sunt de acord cu catelul, doar ca nu vor sa-mi dea bani sa mi-l cumpar. Vreau un catel de rasa, amstaff, cane corso, rottweiler sau pit bull si sa fie micut, sa-l pot creste eu si sa am grija de el. Astept un raspuns sau un mesaj, stiu ca nu sunt multi care dau catei din aceste rase pe gratis, dar o sa am rabdare pentru ca imi plac foarte mult. Toate cele bune!

3 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Pune anunturi la farmaciile veterinare. sunt crescatori care nu reusesc sa-i vanda si cum vine frigul ii dau si spre adoptie.

| andreyy96 a răspuns:

Crede-ma o sa astepti mult si bine...
http://www.adoptiicaini.ro poate ai noroc...;)

| eVokes explică:

Am facut asta deja, multumesc pentru sfaturi.batting eyelashes