| Arinor a întrebat:

Salutari, vreau sa ii dau un cadou celui mai bun prieten, un tip pasionat de desen si mi-ar placea sa ii ofer ceva pe care sa il foloseasca in practicarea hobbyului sau. El are, insa, cam orice, de la instrumente si creioane foarte bune pana la carnetele si planse, ceea ce imi face treaba grea. M-am gandit si la posibilitatea unui cadou simbolic, dar i-am mai dat si cu alte ocazii, iar acum nu mai am idei. Stiti cumva ce as putea sa ii iau astfel incat sa îi placa?

3 răspunsuri:
| Justme111 a răspuns:

Ai putea sa incerci tu sa desenezi ceva pentru el..sau sa ii faci un album cu poze. ceva de genul

| Talmacel_Alexia_1999 a răspuns:

1. Poti sa ii faci un album cu pozele desenelor lui sau cu voi doi happy dar ar fi frumos cu niste desene superbe pentru as aminti de aceste desene la maturitate, batranete laughing
2. O cana cu zodia lui sau un mesaj
3. Un tablou desenat (de cineva care se pricepe) cu el
4. Poti sa ii iei mai multe lucruri pentru ca ii vor trebui:culori bune, creioane bune, marcare, planse, acuarele etc.
5. Ceva pregătit de tine pentru el cu un mesaj(cel mai bun desenator, cel mai bun prieten, la multi ani etc.)
6.Un animalut de companie care sa il inspureze prin farmecul lui ajutându-l pe băiat sa facă desene superbe big grin
7.O carte in care te ajuta sa desenezi bine si iti vorbeste despre desen etc.

Sper ca te-am ajutat!
Daca precizai pentru ce este acest cadou mai exact (pentru crăciun, de revelion, ziua lui etc.) te ajutam mai bine happy
Funda?winking

| AnielaaEllaMaxii a răspuns:

Daca vrei ceva special ii poti lua o cana sau ceva, sa rogi pe cineva sa-i faca un portert. Daca vreti sa aveti o amintire amuzanta poti cumpara un album de poze si sa il umpleti cu poze, amintiri, desene ciudate etc. big grin