| Alexandru567 a întrebat:

SalutTPU! Vroiam sa va intreb daca stie cineva ce are cateaua mea.Are cam10 ani si de cateva zile tuseste si repira greu.Unii zic ca are raie dar nu sunt sigur. Daca stiti ce bola are si leacul v-as fi foarte recunoscator.

Răspuns Câştigător
| karsivan a răspuns:

Pai poate fi racita doar sau sa aiba probleme cu inima doar la doctor afli asta.

2 răspunsuri:
| Tashline a răspuns:

Du-te la veterinar! El stie cel mai bine! Cateaua ta poate pati ceva foarte rau!

| ChyChy1234 a răspuns:

Eu spun ca ar fi mai bine sa o duci la veterinar. El va sti cel mai bine ce analize trebuie facute si va putea stabili cu exactitate problema. Sper ca te-am ajutat. Multa bafta si sanatate catelusei tale!:-)