| DΣΣΛ a întrebat:

Se face autopsie la papagali pls ajutati-ma. mi-a murit papagalul. va dau funda. ori ce vreti numai spuneti-mi

6 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Da, se poate face, evident, insa de ce vrei sa aduci inapoi amintirea mortii papagalului?
(a sunat ciudat, stiu).

| CreepyCrow a răspuns:

Du-te sa-l intrebi pe veterinar, daca vrei, eu spun ca se poate

| Laminin a răspuns:

Hei!
Autopsie la papagal? Cui ii donezi organele? laughing
Gbu :]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ce iti trebuie autopsie la papagal? Sa sti de ce a murit? Si daca sti de cea a murit il mai aduci inapoi? Trebuia sa previ ducandu-l constant la veterinar.Si daca ar fi murit totusi, ai fi stiut cauza morti.(Autopsie la papagal, eu zic ca nu are nici un rost!)

| AnonymousisLegion a răspuns:

Adica necropsie? Hmm... nu stiu.

| Robert_3357 a răspuns:

Daca nu ai ce face poti sa iei un cutit si faci o autopsie de zile mari