| Ukkka a întrebat:

Se poatescarca Imvu pe tableta cum se descarca si de pe pc? funda. :*

Răspuns Câştigător
| mamasiita a răspuns:

Nu....acea aplicatie imvu 2go iti permite doar sa iti verifici mesajele, cererile de prietenie si sa vorbesti cu persoanele de la prieteni.nu poti intra in room, in shop etc., etc.
am incercat si eu, dar nu e bun
asa ca ...ramai la pc :*
funda?

4 răspunsuri:
| Klaudiu214 a răspuns:

Da

| mihaelaalol a răspuns:

Din cate stiu da.Era odata o aplicatie care se numea Imvu 2go(si inca cred ca mai este)
sper ca te-am ajutat!big grin

Răspuns utilizator avertizat
| abazamaria a răspuns:

Depinde... Daca ai tableta de la APPLE (iPad) o poti descarca de pe App Store si cauti "IMVU 2go" (de asta stiu pentru ca am si eu si l-am descarcat). Daca ai orice alta tableta il descarci de pe GOOGLE PLAY sau daca ai cont de gmail te conectezi la PC si sincronizezi PC-ul cu tableta si il descarci de pe PC la GOOGLE PLAY. La Apple e mai complicat... Daca ai iTunes pe PC iti cuplezi tableta la el si il descarci de pe iTunes pe Pc si de pe PC pe tableta. happy

Cam complicat dar eu sper ca te-am ajutat happy