| anton_2675 a întrebat:

Se pricepe careva la Photoshop? Dupa ce salvez fisierele lucrate si vreau sa le uploadez. Nu le gases! Si sa le vad nu pot decat tot in photoshop. E versiunea CS3, apropo.

Răspuns Câştigător
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Salveaza-le in format Jpeg/Jpg... Cu "save as" si selectezi formatul JPG

5 răspunsuri:
| crisa a răspuns:

Tot ce faci in PS se salveaza in format psd. Iti trebuie si un program de convertire, eu am FastStoneImageViewer (free), in care deschizi pozele si le treci din psd in jpg.

Bula
| Bula a răspuns:

Este elementar de simplu:
nici un fisier deschis nu se poate vedea, nu se poate folosi pana ce nu este salvat si nu se inchide!
Ca urmare, inchide-ti fisierele care le doresti up-loadate, le vei vedea, vor fi manevrabile.
Indiferent de programul folosit sau versiune.
Este valabil si pentru documentele Word, etc.

| play a răspuns:

Trebuie sa le salvezi cu extensia. jpg (file - save as - format: JPEG). tu probabil dai save direct, si le salveaza cu extensia. psd, care merge deschisa doar cu phoposhop.

| play a răspuns:

Trbuie sa le salvezi cu extensia. jpg (file - save as - format: JPEG).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa le salvezi in format (JPEG)(cu save-as)si dai clik pe formatul (JPG)