| Siscanu12 a întrebat:

Se pune mina pe ouale de perus? Dau funda

6 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

DA! Numai pe ouale unui baiat NU se pune mana, pericol de electrocutare... laughing)))

| Siscanu12 explică (pentru lpavel):

Amuzant dar am in vedere oua de perusica care nu ma ce le-a facut

| lpavel a răspuns (pentru Siscanu12):

Poti pune mana, nu se intampla nimic numai sa nu ti mult in mana... ce zice si adiacvaristul - ce nume laughing)))

| AtateaConditii a răspuns:

Am avut si eu si le-am atins si pe toate le-au spart.

| viotedy a răspuns:

NU.Chiar daca te speli, nu se ating ouale.Mainile sunt grase si acopera porii.

| Doctorfishadi a răspuns:

Daca vrei da, dar vezi sa nu le spargi! Faza cu mirosul sau alte porcarii la pesrusi si pasari sunt baliverne curate.Mare atentie cat le tii in mana, daca se racesc adio pui.