| MaryDia a întrebat:

Se spune ca unui animal ii
trebuie atentie. Ce atentie ii dati voi unui caine vagabont?

5 răspunsuri:
| Gsix a răspuns:

Mancare... vorbesti cu el, te mai si joci cu el daca e prietenos... il mangai happy

| Hyora a răspuns:

Te joci cu el..sa-i faci toate mofturile..sa-l iubesti, sa-l mangai...n-am alte ideii

| Mikhtarian a răspuns:

La fel, cum oamenii sunt egali, si cateii sunt egali.

| RedNose a răspuns:

Aceeasi atentie care i-o dai si unui caine de rasa. Daca te referi la un caine de pe strada, cat poti ii dai atentie si cand poti, daca e adoptat, tot timpul sau cel putin sa il ti in preajma ta si cand nu te joci cu el sau nu ai timp de el.

| 33stefy21 a răspuns:

Te joci cu el