| trifdarius a întrebat:

Slut TPU! Stau la tara si am un acvariu as putea face un terariu daca prind o soparla de pe deal si sa o pun in terariu ar supravietuii? Mie imi plac mult reptilele, de acee am o testoasa si as vrea sa am si o soparla si daca ar supravietui ce mancare sa ii dau....Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| dD27d a răspuns:

Nu cred ca ar fi bine pentru ca poate sa nu se adapteze mediului, si plus de asta e riscant in ceea ce privesc bolile lor/bacterii.Sub nici o forma nu trebuie tinuta cu testoasa.