| คиค a întrebat:

Sper ca intrebarile mele legate de Bichonii FRise sa nu va supere, dar in ultima perioada, acest subiec ma intereseaza.
In poze, catei de aceasta rasa, imi par mari, insa din cate am citit cresc pana la aproximativ 30 cm.
Voua cum vi-se pare, iar cei care au vazut in realitate un bichon frise adult va rog sa-mi spuneti, cam cat de mic(mare) este.

Va multumesc!

5 răspunsuri:
| คиค explică:

Mersi mult pentru raspunsuri!
Sunt nerabdatoare sa vina vara pentru a-mi putea cumpara un bichonel mic si pufoslove struck >big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt exact cum i-ai vazut prin poze happy. nu stiu sa-ti dau dimensiunile exacte, dar sunt intr-adevar mici, pana in 30 de cm cum ai mentionat si tu happy. nu mai sta pe ganduri si adopta unu, daca asta ai in vedere happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vecinii mei au un bischon adult si nu este mare. E mai mic decat un ghiozdan...

| ILoveSKRILLEX a răspuns:

pai uite am si eu un Bichon Havanese sih zice ca caresk pana la 3 4 chile da am meu are vreo 5 sih m-am dus la medik sih o zice ca ii normal numa depinde sih de organiosmul cainelui

| daniela.m a răspuns:

Sunt mici am vazut unul adult la o vecina si este un pufulet de animal cumpara sau adopta unul