| bitsyboom111 a întrebat:

Spuneti-mi ceva despre sims 3. e fain? cine spune mai multe primeste funda! gen(cum se joaca, daca va place etc.)

Răspuns Câştigător
| nononononono a răspuns:

Electronic Arts, promit ca jucatorii vor putea sa controleze un Sim care traieste intr-un cartier, nu doar intr-o casa. Printre noile elemente aduse de The Sims 3 se numara cartierul deschis, un nou modul de creare a Simsilor, noi personalitati realiste si optiuni nelimitate de adaptare.
Fantana de la primarie
"In The Sims 3 poti depasi limitele lotului Simsilor si ii vei vedea cum traiesc intr-un cartier deschis, plin de viata, unde vor interactiona cu alti Simsi. Astfel se va pune in valoare si noul sistem de personalitate", a declarat directorul The Sims Studio, Rod Humble. "Acest gen de gameplay cu final deschis permite debordanta in creativitate. In plus, noile scopuri si sistemele de recompense le vor oferi jucatorilor de pretutindeni, de la cei pasionati la cei interesati de experiente noi, posibilitatea de a se bucura de un joc 'pe termen lung'."
Noua arhitectura a cartierului le permite Simsilor tai sa se plimbe unde vor in cartier si sa-si viziteze familia si prietenii - sau dusmanii. Simsii vor trai acum o noua viata si vor putea descoperi alte familii sau Simsi individuali (de exemplu la primarie sau in parcul local). Simsii vor intalni cunostinte, vor lua masa in oras, isi vor spiona vecinii sau se vor intalni cu seful la momentul inoportun.

Da! E cel mai tare jooc:Ximi place, daca il vei juca vei sti si cum se joacalaughingoricum, am o parere ffffffff bunaa despre el`l!

2 răspunsuri:
| SimsClub a răspuns:

Tot ce vrei sa stii despre The Sims 3 (poze, trailer, ghiduri ale jocului, etc) le gasesti pe www.simsclub.ro

| CookieșiParty a răspuns:

Sims 2 e cel mai fain.Eu m-am plictisit de Sims3.imi vine sa-i cer lui tata sa-mi stearga jocul ala plictisitor! Sims 2 e mai evoluat decat Sims 3.Sims 3 este un alt produs American.Sims 2 este o adevarata aventura! Iti faci si animale! in Sims 3 esti plictisit dupa ce joci 3 jocuri de Sims 3.Sims 3 e un alt produs American de a avea bani.Sims 2 e cel mai misto joc din lume{care se numara si cele de pe internet, ex.Club Penguin, Secret Builders etc.}! Sims 2 are corturi,mergi in vacanta,iti creezi propriile animale, haine mai cool la copii din Sims 2, Iti alegi orasul pe care-l doresti, construiesti TU un oras si traiesti in el.S-o spunem si pe aia dreapta, Sims 3 are Wishlife, eu am indeplinit un wishlife, si am un fel de capsula in care intri si-ti alegi grosimea si subtierea Simsului tau.