| gigi10 a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste nume de catel(mascul)

Fundaaaaaaaaa!

6 răspunsuri:
| MariaDD a răspuns:

Otto

| FabbFabyAna a răspuns:

Ronnie, Rex, Max, Riki, Nero, Otto, Azorel, Grivei, Spyke, Blacky (daca e negru ), Bruno, Bubico, Bobby, Bobitza, Toto, Odie, Oscar, Sam, Jake, Buddy, Bailey, Rocky, Buster, Casey, Cody, Duke, Charlie, Jack, Harley, Rusty, Toby, Murphy, Shelby, Sparky, Barney, Winston... fundita big grin plzzz te rog!

| PrettyLitlleLiar a răspuns:

Igor.nero.max.athos.rex.buddy.beethoven.cesar.diablo.ricky.dixy. bruno.Abaris.Abdon.Abigal.Adolfo.Adolph.Alfalfa.Alpha.Anaiz.Angel.Aspin.Asterix.Astro.Atomic.Attila.Azorica.Azure.Babsy.Babushka.Bailey.Baluga.Banjo.Barker.Barkley.Barky.Barley.Basai.Bellboy.Belle.Bellow.Biddy.Biffin.Bigfoot.Blackie.Blacky.Blanket.Bobby.Bobita.Bolon.Borax.Boris.Bruno.Brush.Bruts.Brutus.Bubbles.Bubico.Cacho.Calypso.Casper.Chelsey.Chester.Chuby.Claus.Colin.Cosmo.Crystal.Cuddles.Cukita.Delta.Dexter.Diablo.Dibble.Dixie.Dogbane.Doogie.Dougal.Dunley.Eddie.Emmylou.Faberge.Faith.Fancy.Fannie.Fargo.Farkas.Farley.Farlow.Farsi.Figaro.Filbert.Fizzle.Flower.Fluffy.Flufli.Flurry.Flush.Foggy.Freeway.Fuzzy.Gatsby.Geekie.Geewiz.Geezer.Gimlet.Ginza.Glory.Gloves.Glucky.Godzilla.Golgo.Goofy.Goomba.Grivei.Guffaw.Gussie.Haber.Habibi.Halogen.Happy.Havoc.Herod.Hilda.Hopper.HoudiniI.Jabba.Jacko.Jacob.Jaded.Jaffa.Jaggar.Jaguar.Jailbait.Jazzy.Jewels.Jiffy.Jolly.Jorgie.Junior.Kaiser.Kajar.Kalid.Kashmir.Kasper.Katrina.Kiddo.Kiki.Kriskiller.Kosmic.Lallan.Lamar.Lamas.Lambchop.Leaky.Lefty.Lizzi.Lojack.Lushy.Macho.Mackerel.Maestro.Magellan.Mally.Millie.Moptop.Munchkin.Nabber.Nabokov.Nacho.Nagger.Nairen.Nairobi.Newman.Nibbles.Nutmeg.Nymph.Nynex.Nyree.Nytol.Oakie.Oblong.Ocean.Oceanus.Ocelot.October.Oscar.Pablo.Rex.Parsnip.Pascky.Pipen.Pitux.Puchi.Puddles.Putter.Ragweed.Rickrack.Rocco.Rocky.Rosco.Ruggles.Sabaean.Seltzer.Sheena.Snuggles.Solny.Spirit.Sudsy.Swizzle.Tabitha.Tasin.Thunder.Topita.Toulouse.Trabis.Traca.Trapos.Trinket.Trosky.Truca.Ulysses.Waddy.Weezer.Winkle.Winston.Woolf.Woolly.Zorabell.Zucky.Zulay.

sper ca t.am fost de foloswinkingkiss
scuze daca se mai repete vre.un nume...am ramas in pana de idei si am consultat google-ullaughing

P.S:funda?batting eyelashes

| yngerash_4642 a răspuns:

Spyke,napoleon,leon,dixy.funda?:X

| anonimabubulina a răspuns:

Pufi,piki,rex,max,riki etc etc