| misteriosul negru* a întrebat:

Spuneti-mi va rog de unde se pot cumpara :cameleoni, iguane(reptile)

9 răspunsuri:
| mnia a răspuns:

Magazine de animale.
Online.
Ia legatura cu tipi din orasul tau care se ocupa cu cresterea si comercializarea lor.

| MeScorpion a răspuns:

Pet shop.

| Fishhh a răspuns:

De la un pet shop
p.s. nu se comanda online =)

| deutza00 a răspuns:

De la pet-shop, desi nu-ti recomand
sau
de la o crescatorie

| szmotovio a răspuns:

Din pet shopuri happyin general cele din malluri auwinking

| Allecsandra27 a răspuns:

Daca stai in bucuresti poti sa megi la mall-ul liberty center(au si serpi boa)

| AndradaMrrr a răspuns:

Daca esti din bucuresti poti gasi la auchan la maxi pet!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa te duci la shop pet sa te uiti sau la mall-ul (molul) de langa bulevardul timisoara din bucuresti aproape de politehnica. Acolo sunt serpi, scorpioni, tarantule, soparle etc. Succes, funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si daca vrei iguane du-te la Mall-ul Liberty Center din Bucuresti sector 5, la parter a facut un pet shop. Era o iguana cu tepi mici doua verzi si o soparla Geco Leopard, serpi, unii mici altii mari si doua tarantule. Acolo are si accesorii pentru ele, succes!