| Floricica_4953 a întrebat:

Sta un caine pe trotuar. Langa el un vas cu mancare. Cainele este sanatos si flamand, totusi nu mananca mancarea, din ce cauza?big grinbig grinbig grin

12 răspunsuri:
| DrugFree a răspuns:

nu e mancare : va explic fiti atenti,, Langa el e un vas cu mancare ", Dar nu spune ca vasul are mancare in el. Ori sunt logic ori nu mai sunt, nu?

| Hadley a răspuns:

Cel mai probabil este invatat de stapan sa nu manance decat din castroanele pe care i-le el sau nu ii place mancare(desi...foamea e cel mai bun bucatar)

| ahlrh a răspuns:

Pentru ca in fata lui se afla un vas de mancare, probabil ar fi mancat mancarea daca era, Vas cu mancare big grin

| ahlrh a răspuns:

Si mai exact, eu de ce am primit stupid?

| ionut1980 a răspuns:

Este un gard intre caine si vasul cu mancare sau lesa in care e legat nu-i permite sa ajunga pana acolo?

| xGyAx a răspuns:

Pentru ca nu vrea! sa-mi spui prin mesaj raspunsul corect

| DaVà a răspuns:

Nu ii place cred!

| DannyNuIntelegeTPU a răspuns:

Pai... poate pentru ca, mancarea nu era de stapanul sau, si nu vroia sa manance de la strainibig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca STA! Nu poate sa si stea si sa si manance in acelasi timp!

| AlexUnder a răspuns:

Nu ii place rolling on the floor ce tare intrebarea ta

| davidutzu12 a răspuns:

Nu ii place mancarea.big grin

| Kagomitza a răspuns:

Pentru ca are botnita!