| elena10 a întrebat:

Stie cineva care e cel mai apropiat Pet-Shop de Piatra Neamt? Cel din oras s-a desfiintat. Dau fundita.

4 răspunsuri:
| smooky a răspuns:

Poti sa vii in Targu Neamt (45 km). Aici sunt vreo 4-6 pet shopuriwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce te intereseaza sa cumperi.este magazinul Vanatorul si pescarul de la Aurora(aici au doar mancare pentru animale) si mai este un soi de pet shop in darmanesti, intre Cip Savin si Posta darmanesti(aici au si patuturi, zgarzi, lese, medalioane si mancare.nu au hainute pentru animale)

| elena10 explică:

Pai... de unde sa imi cumpar un catel.

| oana11ale a răspuns:

Cel mai apropiat pet shop unde dau si fundita este cel de langa euroconfort, rici & rici...are de toate de la mancare pana la accesorii, jucarii si acolo este si salon de cosmetica canina