| vladau2000 a întrebat:

Stie cineva de unde se poate cumpara tricouri personalizate cu steaua

2 răspunsuri:
| Sweety27 a răspuns:

Alegi niste modele care vrei sa le tiparesti pe tricouri, mergi la un centru de imprimare tricouri si gata. Cred ca scapi cu 20 lei/tricou.

| Greetsiel a răspuns:

Mergi la un magazin unde se personalizeaza lucruri si faci comandawinking. Acum depinde, nu stiu cam cat costa sau daca trebuie sa iti aduci tu un tricou al tau.Mai bine te informezi la un astfel de magazin si dupa, daca ti se pare convenabil, poti incerca.