| ReFr3Sh a întrebat:

Stie cineva un veterinar in Buzau care vine la domiciliu? Vreau sa-mi castrez pisica si nu am cum sa o duc.

3 răspunsuri:
| RedNose a răspuns:

Nu are nici un veterinar cum sa vina cu toate ustensilele ca sa-ti opereze pisica acasa. Cum ar fi sa vina medicul cu toate aparaturile din sala de operatie sa te opereze de apendicita? Ai putina minte sa-ti imaginezi?

| Naяutσ a răspuns:

Doar nu vrei sa o castreze la tine, nu? *-*
Ar fi scarbos, iti mai face si mizerie pe-acolo in plus nu e un mediu steril nimeni nu va veni acasa sa ti-o castreze.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Medicii veterinari NU AU VOIE sa execute castrari la domiciliu. Nu pot aduce toata aparatura necesara acolo (poate ca pisica pateste ceva si trebuie resuscitata) si este impotriva oricaror norme igienice si de logica. Nu-mi dau seama cum te-ai gandit la asa ceva...