| Iulian3038 a întrebat:

Ştie cineva unde pot să mă angajez in Iaşi am 16 ani o spalatorie sau la pliante?

4 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Pentru distribuire pliante publicitare, mergeti la Kaufland, Carrefour, Praktiker, etc... faci servicii si iti va plati!

| RaduXZ9 a răspuns:

Pizzer

| andra16m a răspuns:

Poti sa te duci la mcdonalds
cunosc multi copii de la scoala care se angajeaza acolo pe timpul verii cu jumatate de norma, nu stiu exact cat e salariul dar stiu ca angajeaza si minori

| Cristian_Marius_2003 a răspuns:

Mai bine livrezi ziare sau ajuti oamenii la treburile casnice(eu primam intr-o saptamana undeva la 300 de ron).