| Minalore a întrebat:

Stiti cumva care este piatra(pretioasa) norocoasa a Taurului(zodia-Taur)?

Răspuns Câştigător
| alma1115 a răspuns:

Piatra pretioasa este smaraldul

5 răspunsuri:
| ASDFGHJKLOIUYTREDSDV a răspuns:

Smaraldul.si eu sunt Taur by the waywinking Sunt nascuta pe 18 mai... tu?

| ASDFGHJKLOIUYTREDSDV a răspuns:

Oh deci ai 10 ani.multi inainte happy

| cretzufinish a răspuns:

Smaraldul http://www.avantaje.ro/Astrologie/Astromania/Piatra-ta-norocoasa-569454
Eu nu cred in asa ceva, plus ca am observat ca difera piatra de la un site la altul (in cazul meu) :D

| Minalore explică:

Vad ca cine va m-a intrebat in ce zi sunt nascuta... 6 mai 2000

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca piatra de CARNEOL sau TURMALINA, ele aduc intelegere de sine si calm, lucruri pretioase pentru orcine indiferent de varsta. si eu sunt taur, nascut pe 11 mai, dar cu mai multi ani ca tine