| Joker a întrebat:

Stiti cumva ce as putea da la niste porumbei care imi vin la geam de mancare altceva decat paine? va rog

Va multumesc si funda.

Vreau raspunsuri pertinete, si nu spuneti mancare pentru porumbei pentru ca nu am banii necesari dar un raspuns cu ce as putea sa folosesc cu ce se gaseste intr-o bucatarie ar fi bine venitwinking

Răspuns Câştigător
| silicutasili a răspuns:

Eu le dadeam malai, dar vrabiutelor dar incearca si cu porumbeii

2 răspunsuri:
| EvangelineLovin a răspuns:

Orez,arpagic.

| dannyel86 a răspuns:

Eu ii hraneam cu seminte de grau. Sunt la fel de bune ca malaiul.