| SwishiLola a întrebat:

Stiti cumva cum as putea sa imi conving tatal sa imi ia o pisica? Mama a fost imediat de acord, dar el nu!

Răspuns Câştigător
| Lorelai a răspuns:

Spune-i ca o sa ai grija de ea, promite-i diverse lucruri... daca insisti pana la urma va fi de acord!

4 răspunsuri:
| xXWhisperOfLoveXx a răspuns:

Ai zici ca o sa fie cadoul tau de ziua ta. atat si nimic alceva nu mai vrei
si il rogi
muuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuult
smug
Zii ca au o gramada de copii pisici
Zi ca ati doresti cel mai mult asta
Zii si tu ceva
Invata la scoala ceva ca sa-l impresionezi
Deci
SUCCES!
:d

| Bishop a răspuns:

Huh. Il inteleg de ce.

| byoana a răspuns:

Pai si eu iubesc pisicile si am avut multe pisicute, dar sa-l convingi pe tatal tau sa iti aduca una cred ca va fi mai greu eu zic sa tot insisti si sa-l rogi si promite-i ca nu mai faci lucruri rele (daca faceai) si promite-i ca o sa ai grije de pisicuta aia pe care ti-o va aduce si daca reusesti trm un mesej si iti voi da mai multe sfaturi despre cum sa ingrijesti o pisicuta

| SwishiLola explică:

In cazul in care nu ati inteles prea bine... tata e deranjat de ideea ca pisicile "naparlesc". M-ar lasa sa am doar un animal care nu are astfel de "probleme". Vreau sa spun ca ideile de genul "cadou de ziua mea", et cetera, nu sunt prea bune.