| Noname1465 a întrebat:

Stiti de unde as putea sa-mi cumpar un catel de rasa de talie mica si sa aiba preturi destul de aceptabile?

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Ar trebui sa fi specificat de unde esti.Asa uite un link:
http://www.catei-de-vanzare.ro/companie.html

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Elena1234456 a răspuns:

Pe www.okazii.ro gasesti multe anunturi de acest gen.Cauta in catalog.

| Elena1234456 a răspuns:

@angelinrage vrei sa spui ca noi mancam caini de paste laughing?

| Noname1465 explică:

@anelaubed din cluj sunt

| eek a răspuns:

Poti sa gasesti chiar si la adoptii de catei.sunt tot felul de anunturi pe net.dezavantajul e ca de cele mai multe ori cateii nu sunt mici...au deja un an sau 2.
depinde acum de ce vrei tu.catei de rasa sunt dar nu au tot timpul pedigree.cauta anunturi de adoptii animale pe net

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai la casa?

| angelinrage a răspuns:

De la tziganii din piata. se apropie pastele. catziu miei crezi ca taie astia? catzeii sunt mai ieftini si arata la fel fara piele. pofta mare. si sarbatori fericite