| kidsXXL a întrebat:

Stiti de unde pot cumpara graffiti, si cam cat ar costa?

Răspuns Câştigător
| Sebytzu_9214 a răspuns:

Daca nai bani si vrei sa te joci cauta spray de par(la mine in oras costa 5 lei ca o sticla de 0, 5l) sau daca vrei cu adevarat doar la colturi unde stii ca is oameni tipi gangsta sau du-te la policolor si un sprey te ajunge cam de la 15 pana la 30 lei normalwinking

5 răspunsuri:
| mat31new a răspuns:

Am vazut can-uri de vopsea care au cap de pulverizare, era 20 de lei 400ml.

| MaTrIx8378 a răspuns:

La magazin, intrebi vanzatorul, succes

Răspuns utilizator avertizat
| kidsXXL explică:

Pai ce fel de magazine? Ca doar nu ma duc la magazine cu produse de bucatarie si intreb daca au graffiti.

| Bolfa_Andra_1991 a răspuns:

La la magazin si costa 14 lei