| maryyyaaa a întrebat:

Stiti jocul acela kaneva? eh bine, eu nu pot sa mai intru pe nici un cont al meu pentru ca mi se blocheaza si trebuie sa dau restart... si au mai intrat si altii si la ei a mers... plzz help!

Răspuns Câştigător
| Karyy a răspuns:

Kaneva e 3D si se poate daca nu iti mai merge alt joc 3D sa nu ai un program asa mi s-a intamplat si mie. da la start la search DirectX daca nu il ai inseamna ca de aceea nu iti merge

5 răspunsuri:
| Oanny a răspuns:

Dezinstaleaza apoi reinstaleaza jocul.Trebuie sa meargastraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primul cinema online din romania , peste 1000 filme online http://doarfilmeonline.blogspot.com/p/cinema-online.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te ajut eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai intra unde l-ai dowladat si stergel apoi intra la start in control panel si intri la add remowes si cauti acolo kaneva si dai change/remove si se dezinstaleaza apoi intri pe google pe siteul asta www.kaneva.com si instalezi joku iar

| maryyyaaa explică:

L-am instalat si dezinstalat de 100 de ori si tot nu merge crying