| cățelușa56 a întrebat:

Stiti siteuri cu origami care se misca? Am vazut poze cu Origami hand weaving dar nu stiu daca chiar asta e numele lor. As vrea sa fac cum am vazut pe net o soparla origami din mai multe bucatele cred pe care o puteai misca fara sa o rupi, e flexibila.

Răspuns Câştigător
| DimiSiAtat a răspuns:

Cauta pe youtube la origami... daca nu ute pe google, gaseste o imagine, apasa pe ea iar apoi apasa x ca sa dispara imaginea si sa-ti arate de la ce site a fost preluat (pagina ) sper ca am ajutat!winking