| Hang0ver a întrebat:

Stiti unde se sterilizeaza cainii in Baia Mare gratuit, sau la o suma mai convenabila (pana in 200 de lei).

Răspuns Câştigător
| GabyT10 a răspuns:

Incearca pe Facebook pe pagina Voluntari Salvati Animalele Baia Mare - cazuri, cauze. Poti intreba prin mesaj daca mai fac sterilizari gratuite, daca mai au locuri libere(luna aceasta fac gratuit castrari la 25 pisici si 15 catele)Campania lor este permanenta,poti vorbi daca nu au locuri acum, poate au locuri pentru luna Octombrie. Daca mai aflu ceva in zona ta am sa-ti las aici un raspuns happy.

2 răspunsuri:
| Arseia a răspuns:

Nu stiu, dar daca gasesti gratis, iti poti face si tie una

| Hang0ver explică (pentru Arseia):

Ce amuzant esti, mor, ha ha